مد و زیبایی

مدل مانتو شیک و جدید2021 {رنگ سال}

نوشته شده توسط goldengap

انواع مدل مانتو به رنگ سال 2021 :

ما مجموعه ای از مدلهای جدید و شیک مانتوهای زرد و لیمویی از روشن تا تیره متناسب با رنگ 2021-1400 را در انواع زنانه و دخترانه، مجلسی و اسپرت نخی و حریر و کوتاه و بلند در این قسمت آماده کرده ایم ، برای مانتو جدید 1400 نوروزی. و در بهار 2021 ایده بگیرید و خرید کنید.

کارشناسان کمپانی پنتون رنگ زرد را به خاطر داشتن و القای حس قدرت، انرژی، مثبت بودن، آفتاب و خاکستری را به خاطر سایه‌های روح‌انگیز، الهام ‌بخشی و تلاش برای نشاط انتخاب کرده‌اند. آنها معتقدند ترکیب این دو رنگ پیامی حاوی قدرت و امید را القا می‌کند.💛

مدل مانتو شیک و جدید 1400💛

ویژگی‌های رنگ زرد:

رنگ زرد یکی از رنگهای گرم و جز رنگهای اصلی محسوب می‌شود، از نظر طیفی، رنگ زرد میان نارنجی و سبزاست. این رنگ در بیشتر فرهنگ‌ها نمایانگر دانش و معرفت و نشانه‌ی شور جوانی، آفتاب، شادی و گرما است. زرد در طیف‌های مختلف شناخته شده است که از آن جمله رنگ زرد تیره، زرد روشن، زرد لیمویی است هر کدام یک نماد خاص و متفاوتی برای خود دارد، رنگ زرد لیمویی که رنگ سال است، نماد شور و اشتیاق برای زندگی است.

مدل مانتو شیک و جدید 2021
مدل زیبا و جدید مانتو💜
مدل جدید مانتو ترکیب طوسی و زرد رنگ سال💛
مدل جدید 2021 رنگ سال💛
مدل زیبا و جدید 2021🧡
مدل پرطرفدار جدید🖤
💚
مدل شیک و جدید❤
مدل شیک و جدید 2021🧡
مدل شیک و جدید رنگ سال2021

ویژگی‌های رنگ خاکستری:

خاکستری به هرگونه طیف از رنگ‌های میان سیاه و سفید گفته می‌شود، نقره‌ای، طوسی، خاکستری روشن و تیره، دودی، سربی و سربی تیره طیف‌های مختلف رنگ خاکستری محسوب می‌شوند. رنگ خاکستری نماد اعتماد و اطمینان، بی طرفی، عقل و هوش، آرامش، سازش، آرامش، صرفه‌جویی، استقلال و رسمیت و گاه افسردگی است.امسال رنگ های گرم زرد ، لیمو و خردلی برای سال 2021 انتخاب شده است. شما می توانید برای نوروز 1400 و بهار از این رنگ ها و لباس خود استفاده کنید.

مدل جدید و زیبا 2021
مدل جدید شیک و زیبا رنگ سال❤

درباره نویسنده

goldengap

دیدگاهتان را بنویسید